Ekologiška ciberžolė (turmeric) su juodaisiais pipirais, kapsulėse 600 mg
Ciberžolė arba Curcuma longa – imbierinių (Zingiberaceae) šeimos augalas, kilęs iš Pietryčių Azijos, tūkstanmečius buvo gerbiama dėl savo gydomųjų savybių. Jos naudą tvirtina ir tradicinės medicinos sistemos, kaip Ajurveda ir Tradicinė kinų medicina (TCM) ir šiuolaikiniai moksliniai tyrimai.
Ciberžolės nauda sveikatai
Teigiama, kadžiovintoje ciberžolėje esančios kurkumino neuroprotekcinės savybės gali padėti pagerinti smegenų.
Ciberžolėje esantis kurkuminas, kuris turi stiprų priešuždegiminį poveikį ir gali padėti sergant artritu ir uždegimine žarnyno liga.
Kurkumino antioksidacinės savybės šviežioje ciberžolėje padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos ir mažina lėtinių ligų riziką.
Šviežia ciberžolė stiprina imuninę sistemą, stiprina organizmo apsaugą nuo infekcijų ir ligų.
Šviežia ir džiovinta ciberžolė galimai skatina tulžies gamybą, padeda virškinti ir gerina žarnyno sveikatą.
Dėl savo priešuždegiminio pobūdžio šviežia ir džiovinta ciberžolė galimai natūraliai malšina skausmą esant įvairioms ligoms, tokioms kaip sąnarių ir galvos skausmai.
Juodajame pipire yra junginys, vadinamas piperinu, kuris padeda padidinti kurkumino absorbciją. Tyrimai rodo, kad piperinas gali padidinti kurkumino bioprieinamumą net 2000%.
Kurkuminas ir pipirai remia normalią virškinimo funkciją ir kepenų veiklą. Be to, jie teigiamai veikia nervų ir imuninės sistemos darbą.
Ciberžolė + Pipirai
Suaugusiems 1 – 4 kapsulės (500 gm – 2 000 mg) per dieną su maistu arba po valgio.
Neviršykite rekomenduojamų paros porcijų.
Kontraindikacijos:
Nenaudokite tuo atveju, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriam komponentui.
Nenaudokite nėštumo ir žindymo laikotarpiu.
Nenaudokite jei geriate krauj1 skystinan2ius vaistus.
Nerekomenduojama su tulžies takų ligomis.
PASTABA. Čia pateikiama informacija negali būti interpretuojama kaip gydymo ar kitokio pobūdžio sveikatos klausimų sprendimo rekomendacija. Raginame sprendimus, susijusius su asmenine sveikata, priimti asmeniškai, įvertinus įvairius informacijos šaltinius.